Корзина
5 отзывов
+380677701017
+380963051568
Корзина
 • 1
 • 2
 • 3
 • picture 1
 • picture 2
 • picture 3

Протруйники

Протруйники – це відносно нова група хімічних засобів захисту рослин. Проте, очевидно, що потрібна, для вирішення багатьох проблем аграрного сектору. Посадковий матеріал (насіння, зерно) – це генетичний потенціал будь-якої сільгоспкультури, який має надважливе значення для формування якісного майбутнього урожаю. Крім того, зерно, приготоване до посіву, є «ласим шматочком» для різноманітних грибкових захворювань та шкідників. Тому захист посадкового матеріалу являється першочерговим завданням. Варто зауважити, що протруєння насіння допомагає знизити ризики втрати урожаю на 50-60%. Чому ще варто використовувати протруйники?

 1. Дані засоби знезаражують та лікують насіння від грибкових захворювань, які містяться як всередині нього, так і ззовні. Також допомагають протистояти хворобам, які є у ґрунті.
 2. Допомагають «виробити імунітет» проти шкідливих жуків та їх личинок.
 3. Захищають культури, починаючи від посадки і закінчуючи стійкою, добре розвиненою рослиною. Забезпечують оптимальну щільність посівів при мінімальному використанні посадкового матеріалу.
 4. Обробку насіння можна проводити у будь-який зручний час, незалежно від погодних умов.
 5. Протруйники допомагають знизити навантаження на навколишнє середовище, адже завдяки їхньому використанню немає потреби застосовувати певні види фунгіцидів чи інсектицидів.

Різновиди протруйників

Як і будь-які інші групи пестицидів, вказані хімічні засоби розрізняються за об’єктом впливу (на фунгіцидні та інсектицидні), за спектром дії (одноцільові та комплексні), за характером впливу (контактні та системні).

Контактні протруйники частіше використовуються у профілактичних цілях, ніж у лікувальних. Вони здатні створювати на поверхні насіння захисну оболонку та знезаражувати землю.

Системні – одночасно створюють захисну оболонку та знезаражують насіння зсередини. Їх використовують для подолання найбільш небезпечних захворювань.